KONST / Litografier / Färglitografi 9546130
nr 954 6130
Färglitografi
Bo Lundwall, fågel, 193/250, signerad, motivet: 50x37
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 april 2015
kl 18:12:54
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr